04-9846624 | 050-7811386     

מעון יום לכלבים

חדש במעון היום! כרטיסיה ל-10 כניסות במחיר מוזל!

קנו עכשיו כרטיסיה ל10 ימים במעון היום, ותהנו ממחיר מיוחד!

כל שנותר לכם עכשיו הוא להנות מהיום שלכם ולדעת שכלבכם נמצא בידיים טובות, משתולל ונהנה, והכי חשוב מקבל הרבה יחס חם ואהבה!
כמה פעמים יצא לכם להתארגן בבוקר ולחשוב על כל השעות שכלבכם הולך להישאר לבד?

מה הייתם אומרים על מקום שאפשר להביא את כלבכם בבוקר ולקחת אותו אחרי הצהריים- עייף ומרוצה, אחרי יום פורה של משחק וכיף עם כלבים אחרים?

מהיום זה אפשרי!

למה זה חשוב? ולמי זה תורם במיוחד?

הפן ההתנהגותי

כלבים הם בעלי חיים חברותיים, האינטראקציה ביניהם נבנית וחייבת להישמר. כלבים שנחשפו נכון ובנו אינטראקציה טובה עם בני מינם, כאשר לתקופה ארוכה הם אינם נחשפים זה בהחלט יוצר בעיות אינטראקציה עם בני מינם. כל התוקפנויות נובעות מפחדים. לכן כלבים צריכים לראות ולהיות בתקשורת עם כלבים גבוהים, נמוכים, אוזניים עומדות או נפולות, זנב ארוך וזנב קצר, פרצוף פחוס ופרצוף ארוך וכו'…

"חיברות והרגלה יכולים להישחק, על כן יש לחזק חיברות והרגלה כל הזמן לאורך כל תקופת הנעורים של בעל החיים." ג'י.אל וולפי 1968.

אילוף/ אימון לתקשורת

כלבים בשלבי התבגרות שלהם פשוט צריכים להוציא כמויות אדירות של אנרגיות ולא לרסן אותה על ידי אילופם ל'רגלי' 'ולמקום'. אין בעיה בבניית תקשורת אך כדי לגרום להצלחה נכונה ומירבית הכלבים חייבים להוציא אנרגיות עם בני מינם.

בהוצאת אנרגיה אלו נכללת לימוד ריסון הנשיכה שלהם. לכלבים יש מנגנון ריסון נשיכה. כלבים לומדים לרסן את נשיכתם כאשר הם באים באינטראקציה עם בני מינם. כגורים עם שיניים דמויי סיכות וכמתבגרים, הם לומדים כמה מתגמל זה להיות באינטראקציה בעזרת הפה שלהם כאשר הם נושכים תוך כדי משחק כלבים אחרים. במעון יום עם כלבים חברותיים אחרים זה מתאפשר. כאשר הגור או הכלב המתבגר חוזר הביתה מהמעון הוא לא ינשך את בעליו תוך כדי משחק כי זה לא כיף ומתגמל כמו החברים מהמעון.

לחזור הביתה ולתקשר עם כלבך לאחר שחזר ממעון יום תורמת להצלחת גידול בריא של הכלב ומונעת תסכולים מהבעלים, צרכים, נשיכות והרס בבית. כלב שחוזר ממעון יום הוא רגוע ונעים יותר לגידול.

כלב אינו צריך להיות כל יום במעון יום. פעם עד פעמיים בשבוע בהחלט ישפרו את איכות חייו וכמובן את איכות חיי בעליו.

קרלה

קרלה שלנו עלתה לבדה לארץ ממקסיקו בשנת 2008 כשהייתה בת 23, מתוך אהבת הארץ והאנשים החיים בה.

אלינו לפנסיון הגיעה קרלה ב-2011, דרך חברים שהיכרו את המקום שלנו, וחיברו את אהבתה הרבה של קרלה לבעלי החיים בכלל ולכלבים בפרט, וידעו על רצונה לעבוד איתם.

קרא עוד >>

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility