04-9846624 | 050-7811386     

צוות הפנסיון

boaz2


בועז

מנהל את לאהוב אותם עם כל הלב כבר שלוש שנים באהבה גדולה ואחריות רבה.

 

 


Carmel2


כרמל

בחור רגיש, אכפתי ואחראי. אוהב את הכלבים, והם מחזירים לו אהבה.

 

 


  Paulina2
פולי

מקסימה וחיננית, עם אהבה גדולה לכלבים, לים, ולמקום.

 


 


  rachel1
רחל

רחל שלנו עדינה ומלאת רגש לכל יצור חי, ותמיד שמחה לעזור.

 

 


 Carla2
קרלה

קרלה שלנו עלתה לבדה לארץ ממקסיקו בשנת 2008 כשהייתה בת 23, מתוך אהבת הארץ והאנשים החיים בה.
אלינו לפנסיון הגיעה קרלה ב-2011, דרך חברים שהיכרו את המקום שלנו, וחיברו את אהבתה הרבה של קרלה לבעלי החיים בכלל ולכלבים בפרט, וידעו על רצונה לעבוד איתם.

במהלך שנות עבודתה בפנסיון, הכרנו והתאהבנו גם אנו בקרלה ובתכונותיה הנפלאות והמופלאות (כפי שיעידו כל מכריה), כמו רוחה הנמרצת, נפשה הצעירה, יצר הסקרנות שלה, ואהבתה לכל יצור חי.

אהבה זו הביאה אותה לאמץ את טייני הקטנה, לאחר שזו הגיעה אלינו לשיקום עקב התעללות פיזית ונפשית קשה מאוד, את סייה שננטשה ע"י בעליה ברחוב, וללמוד אצלנו אילוף בגישה החיובית ללא חנקים, דוקרנים, קולרי חשמל, או כל סוג של איום והכאבה, מתוך ההבנה שגם הכלבים, כמו אנשים, מונעים מרגשות.

בשנת 2015 חזרה קרלה למקסיקו עקב געגועים למשפחתה, רצונה להגביר את המודעות לנושא הרגשות אצל כלבים, ולפתח את תחום האילוף בגישה החיובית במולדתה.

הסרטון שלפניכם, נערך בהשארתה של קרלה, והקריינות היא בקולה וברוחה:

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

B-Accessibility