04-9846624 | 050-7811386     

אימון/ אילוף כלבים – בבית, בקבוצות ובפנסיון

דוגמא לשיטת אילוף כלבים בגישה חיובית

צפה בסרטון:

 

אילוף כלבים בצפון בגישה חיובית- אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים – שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.
אנו מלמדים ומאמנים את הכלב לבחור בהתנהגות שאנו רוצים ומתגמלים. וזאת על ידי הדרכת הבעלים והכלב לסבלנות ולתהליכי הלמידה.
כחלק מהאימון ואילוף הכלבים, מטפל גל בצורות שונות של בעיות התנהגות בכלבים. החל מבניית תקשורת בין הכלב לבעליו ועד לכיתות שיקום לכלבים בעלי חרדות ותוקפנות יתר. שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

מאלף כלבים גל כתב, חלוץ בתחום הגישה החיובית בארץ והראשון שהקים, מנהל ומאמן כיתות גורים, כלבים וכיתות שיקום בגישה חיובית בלבד, גל כתב מאלף כלבים בחיפה ובצפון. שיקם ואימן מאות כלבים במשך השנים ובעל ניסיון בתחום שיקום כלבים תוקפניים, בעלי חרדות וחרדות נטישה.

גל כתב מאלף כלבים בצפון ומרצה במוסדות שונים בארץ, האוניברסיטה העברית, מכללת גורדון, בי"ס הראלי בחיפה ועוד מוסדות אקדמיים בארץ.

אילוף כלבים בצפון בגישה חיובית – אנו מאמנים ומאלפים את כלבכם בצורה חיובית בלבד כלומר לתת לכלב את מה שהוא רוצה בסיטואציות שמתאימות לנו. אנו מתנגדים בתוקף לשימוש הנעשה בגישות אימון/אילוף כלבים הכוללות ענישה על כלבים פירוט:

כל שימוש בהפחדה, כפייה, הכאבה, תיאוריית הדומיננטיות/מנהיג להקת כלבים וכדומה, משיכות קצרות ברצועה כשיטת אילוף כלבים, "תיקונים" חגורות החנק, חצי חנק, קולרי דוקרנים/צובטנים, קולרי חשמל, פחיות רעש, אקדחי מים וכדומה – כל אלה פסולים בהחלט ולא משנה מהי התנהגות הכלב! שימושים בכלים הללו לאילוף או עיצוב התנהגות, מעבר לזה שהם מלמדים גישה אלימה וחסרת סבלנות לכלב, הן משנות את רמות הקורטיזול בגוף הכלב נגזר מזה רמת החרדה של הכלב עולה ורמת הקליטה יורדת.

בשיטת אילוף כלבים בגישה החיובית – מגיעים לרמות הגבוהות ביותר של תקשורת עם הכלב.

מה מייחד אותנו מאחרים:
ביחד נלמד איך לתת לכלבכם את מה שהוא רוצה
בסיטואציות שמתאימות לכם בצורה חיובית שאינה פוגעת בכלבכם!

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility