04-9846624 | 050-7811386     

הצבת גבולות גורים-כלבים

מאת: גל כתב

הגור צריך לדעת שאנשים תמיד משיגים את מה שהם רוצים ושכדאי לו תמיד להתמסר אלינו – מוטב מוקדם מאשר מאוחר. לנו זה נותן גור שהוא נכון למלא, מתרצה ומוכן לקבל אותנו, גור שקל לחיות אתו. ע"מ להשיג זאת אין לבקש מגור לעשות משהו בזמן שאנו נמצאים בעמדה שאיננו יכולים להגיב – לטוב ולרע. כאשר אנו מנסים לגרום לגור לעשות משהו שאנו רוצים שיעשה, יש לעשות זאת בעדינות, אך באסרטיביות ולזכור תמיד לתגמל לאחר שהגור עשה מה שביקשנו.

אין צורך לחנך למשמעת ולצעוק, או חלילה להעניש את הגור. במקרים מסוימים יש צורך לחזור על הפעולה ולא לוותר כדי לגרום לו להתנהג כמו שאנו רוצים, על מנת לעזור לגור להתמודד עם הרגשת התסכול שנובעת מכך שלא השיג את מה שרצה. כל הגורים (וגם אנשים) צריכים לדעת להתמודד עם רגשות אלה. אם הגור לא מקבל את מה שרצה והוא מתחיל להתרגז ולנבוח, יש להמשיך למנוע ממנו את מה שרצה עד אשר נרגע ואז לתגמל היטב. אם ניתן לו מה שרצה כאשר הוא נבח, התרגז ונאבק זה יחזק את ההתנהגות הלא רצויה שלו, ויש אפשרות שזה יחזור על עצמו הרבה. חשוב מאוד לתגמל על התנהגות רגועה ושקטה במקום ההתנהגות הלא רצויה כדי שנקבל בעתיד התנהגות רצויה.

לנסות למנוע התנהגות לא רצויה בעזרת מחשבה קדימה. אם הגור מתכוון לעשות משהו "לא טוב" יש להסיח את דעתו למשהו אחר מהנה ומתגמל עבורו. חשוב לנסות להגיע אליו לפני המעשה ולא אחרי שסיים, כיוון שאז הוא כבר הבין כמה מתגמל זה יכול להיות עבורו, והתהליך יהיה פחות יעיל.

לזכור לתגמל היטב על התנהגות רצויה עם צעצועים וחטיפים, זה קל לשכוח מהגור כאשר הוא שוכב ומתנהג כל הזמן יפה.

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility