04-9846624 | 050-7811386     

צילום הכלבים כאשר הם לבד בבית


להבין מה הכלב שלנו עושה ומרגיש בזמן שאנחנו לא בבית, יכול לתרום לנו רבות בתהליך האבחון של בעיות התנהגות שונות.
מעקב ע"י צילומי וידאו ואודיו (קול ותמונה) לאורך תקופת השיקום תהווה אינדקציה טובה לשיפור או החמרה במהלך תכנית העבודה ותעזור לנו לנווט את הטיפול לכיוון הנכון עבורו.


לוגו גל כתב         
צילום הכלבים כאשר הם לבד בבית

מאת: גל כתב


למה לצלם?

להבין מה הכלב שלנו עושה ומרגיש בזמן שאנחנו לא בבית, יכול לתרום לנו רבות בתהליך האבחון של בעיות התנהגות שונות. האם הוא חרד בזמן השהות לבדו? האם הוא משועמם? האם הוא יודע להירגע ולהעסיק את עצמו? מעקב ע"י צילומי וידאו ואודיו (קול ותמונה) לאורך תקופת השיקום תהווה אינדקציה טובה לשיפור או החמרה במהלך תכנית העבודה ותעזור לנו לנווט את הטיפול לכיוון הנכון עבורו.

כיצד לצלם?

-          על הסרטון להיות באורך של שעה לפחות, רצוי אף יותר.

-          חשוב שהצילום יהיה מורכב מאודיו ווידאו (קול ותמונה).

-          את המצלמה יש להציב לכיוון דלת היציאה מהבית.

-          אם ניתן, כדאי להציבה מאזור הסלון, כך שתקלוט את מירב הבית.

-          על הבית להיות מואר היטב.

-          בעת הצילום, על הבעלים לצאת מן הבית ולא לשהות באזור. היכנסו לרכב וסעו מהמקום, צאו לכוס קפה או סרט וחזרו לאחר שעה או יותר. הכלב צריך לחשוב כי הוא באמת לבד בפרק הזמן המצולם.

-          אם משתמשים בטלפון הנייד בכדי לצלם – יש להעבירו למצב טיסה ולחבר למטען. את הטלפון הנייד אפשר למקם עם דבק סלוטייפ על ספר ואז לכוון לאזור הצילום.

את הסרטון יש להביא לפגישה ו/או לשלוח לכתובת: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

בפגישה נצפה בו יחדיו וננסה להבין מה מרגיש הכלב בזמן השהות לבדו ,
ולהתאים לו במידת הצורך את הטיפול המתאים.

צילום מוצלח,

גל כתב – מטפל התנהגותי בכלבים

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility