04-9846624 | 050-7811386     

צילום הכלבים כאשר הם לבד בבית


להבין מה הכלב שלנו עושה ומרגיש בזמן שאנחנו לא בבית, יכול לתרום לנו רבות בתהליך האבחון של בעיות התנהגות שונות.
מעקב ע"י צילומי וידאו ואודיו (קול ותמונה) לאורך תקופת השיקום תהווה אינדקציה טובה לשיפור או החמרה במהלך תכנית העבודה ותעזור לנו לנווט את הטיפול לכיוון הנכון עבורו.

המשך קריאה...

אימון/ אילוף כלבים – בבית, בקבוצות ובפנסיון

דוגמא לשיטת אילוף כלבים בגישה חיובית

צפה בסרטון:

המשך קריאה...

קופרופאגיה – אכילת צואה

מאת: אריק פורמייסטר

סקירה כללית

קופרופאגיה (מוגדרת כאכילת צואה על-ידי בעלי חיים. בעלים רבים פונים לווטרינרים שלהם עם תופעה זו. מאחר שלא נעשו מחקרים רבים על התנהגות מסוימת זו, לווטרינר בדרך כלל אין מספיק אינפורמציה לתת לבעלים. מחקר זה מיועד לספק אינפורמציה אפידמיולוגית (epidemiological) (של תורת המגיפות) על צורה זו של התנהגות בקרב אוכלוסיית הכלבים, הגיל בו התופעה מתחילה, הגיל בו היא נעלמת, ופיסות מידע שונות אחרות שמהן ניתן יהיה ליצור בסיס לחקר התנהגות מאוד חשובה זו.גורמים אפשרייםאכילת צואה יכולה לבוא כתוצאה מבעיות רפואיות שונות.

המשך קריאה...

אלימות כלפי כלבים

מאת : גל כתב

"מי  שהוא  אכזר  על  חייתו  איך  ירחם  על  זולתו"
אברהם בן חסדאי הלוי

אלימות בכלבים מתרחשת יום יום, שעה שעה. אין מדובר באנשים חולים בנפשם, המתעללים בכלבים, אלא הכוונה לאנשים מן השורה, אוהבי כלבים. אנשים, אשר מוקירים את כלביהם ומכנים אותם "בני משפחה".

המשך קריאה...

חרדת נטישה

מאת: גל כתב

הגדרה של חרדת נטישה אצל כלבים

כלב, אשר אינו מסוגל להתמודד עם ההרגשה של להיות לבד, מפתח חרדה. חרדה זו נובעת בעיקרה מתלותו בבני אדם.

המשך קריאה...

כלבים החרדים מרעשים

מאת: גל כתב – מטפל התנהגותי בכלבים

כלבים הפוחדים מרעשי פיצוצים ומתחבאים במקומות עם כמה שפחות חלונות (כגון שירותים, חדרי רחצה, מתחת שולחנות וכדומה), אינם קשובים לבעליהם, בשל החרדה בה הם נתונים. כהליך של עזרה ראשונה במצב זה, רצוי לא לנסות להרגיע את הכלב בליטוף או במילה טובה.
בעבר סברו שלהרגיע וללטף כלבים כאשר הם מראים מפוחדים מהרעשים יכול בעצם לחזק התנהגות זו אך היום טענה זו הופרכה. מגע ואמפתיה שהבעלים יראה וייתן לכלבו ישפר את מצבו הנפשי של הכלב.  

המשך קריאה...

פוביה מנסיעה ברכב

האם כלבך כל כך מפחד מסיבוב במכונית סגורה שהוא מסרב להיכנס לתוכה? האם הוא נוסע גרוע המתריס נגד ייסורי הדרך?

המשך קריאה...

חברות והרגלה

לאחד מכל חמישה כלבים אותם למד ד"ר ולרי או'פארל (1986) בעת שביצע מחקר בבית הספר הוטרינרי האוניברסיטאי (רויאל דיק) של אדינבורו הייתה בעיית התנהגות בהיקף מועט או רב יותר.

מחקר אמריקאי דומה אך רחב יותר בהיקפו העמיד את היחס על אחד מתוך ארבעה. בשנה אחת טיפלה המרפאה שלי ב-773 כלבים, אשר ל-79 מהם (זאת אומרת 10 אחוז) היו בעיות של פחד כלפי אנשים או הסביבה עקב חוסר בחיברות מוקדמת.

המשך קריאה...

תוקפנות כלבים

מאת: ד"ר אילנה ר. רייזנר, DVM

הקדמה

תוקפנות המופנת כלפי אנשים, במיוחד בעלי הכלבים או אנשים מוכרים אחרים, ממשיכה להיות הסיבה הנפוצה ביותר בעטיה מופנים כלבים למומחי התנהגות (ביהביוריסטים). את הסיבה לשכיחות התלונות על התנהגות תוקפנית (אגרסיבית) אפשר להסביר בקלות: למרות שבעיות אחרות עשויות להיות נפוצות יותר בבית חיית המחמד, הדבר שהכי מתמיה ומביך את בעלי החיה הממוצעים היא העובדה שכלב יאיים על אחד מבני המשפחה האנושיים שלו, או ינשוך אותו.

המשך קריאה...

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility