04-9846624 | 050-7811386     

החיות שלנו

שון האגדי - בזכותו הקמתי את המרכז

את שון אימצנו מקיבוץ עמי-עד ממשפחה אוהבת כלבים. כך כאשר אומצו הגורים, ווידאה המשפחה, כיצד הם נקלטים בבתיהם החדשים.

שון היה הזכר השני משגר של עשרה גורים. סביב צווארו נתלה סרט אדום להבדלה משאר הגורים, וגם ללא הסרט ניתן היה לראות שהוא שונה, שקט, לא מתערבב עם שאר הגורים, מתבונן ובוחן את הסביבה. התנהגות הניתנת לפירוש כחוסר ביטחון לגור ואפילו פחד. עם הזמן נוכחתי לדעת כי זו הייתה "תבונה".

שון התלווה אלי לכל מקום עד אשר היינו חלק בלתי ניפרד. לכל מקום שאני הלכתי, שון תמיד הצטרף אלי, לטיולים, למסעדות, לאירועים חברתיים ואפילו לבית מלון הצלחנו להגניב אותו. מהיותי ילד אהבתי חיות, במיוחד כלבים. עם זאת שון לימד אותי אהבת כלב אמיתית, אהבה עם כל הלב. כך כאשר היה חולה, הזדהיתי עם כאביו, כשהיינו בנסיעות ארוכות ולא התאפשר לקחת אותו, הרגשתי את הגעגועים אליו.

שון עבד איתי כמעט בכל תחום אפשרי במסגרת עבודתי עם כלבים: כלבים תוקפניים, כלבים פחדנים, כמגשר בקבוצות כלבים, עם אוכלוסיות ילדים בעלי צרכים מיוחדים והרשימה עוד ארוכה. שון הוא הסיבה שהתחלתי לאמן כלבים. הוא היה המורה, ואני הייתי התלמיד, הוא היה מקור לגאווה ונטע בחיי שלווה והרבה ביטחון. מעולם הוא לא אכזב.

שון פגש אנשים רבים בחייו, חלקם כאלה העובדים עם כלבים על בסיס יומי וגם פשוט אוהבי ומגדלי כלבים. כל מי שפגש את שון הביע פליאה מיכולות התקשורת שלו. עם השנים הכירו את שון אנשים רבים, אשר כינו אותו "שון האגדי" כך הודבק לו הכינוי ושון אכן היה אגדה. שון היה איתי 12 שנים נפלאות. הוא היה חבר ובן זוג, לכן אינני יכול להיפרד משון, כי הוא היה חלק ממני, ולי תמיד נתן את הזכות להיות חלק ממנו. כאשר שון נפטר, לתקופה מסוימת מת חלק בי, אבל נשאר הרבה משון, הרבה כדי להמשיך את אותה הדרך בה התחלנו יחד. שונצ'יק יפה שלי , לאהוב אותם עם כל הלב הוקם בזכותך ומוקדש לך!

החתול שמיל

נמצא בשנת 2000 ברחוב. שמיל היה חתול בעל אופי מתאים לעבודה עם כלבים ואומן לחברת כלבים ולהתנהגות רגועה במחיצתם.

בארי

bari

בארי הגיע אלינו משפרעם בשנת, 2009 לאחר שנמצא שם ע"י זוג מקסים- יונתן ויעל, לאחר שעבר התעללות קשה.
תוך כדי תקופת השיקום, גילינו כלב מדהים ונפלא, אשר בטחונו האישי עם בני אדם וכלבים גדל מאוד בתקופת השיקום.
בארי הוא מהוותיקים של צוות המקום ועוזר באבחונים ותרפיה לכלבים אחרים, הביטחון שהוא יודע להפגין בהתנהלות מול כלבים חסרי בטחון היא מדהימה וזה הופך אותו למומחה שלנו.

ליקי

liki

ליקי המקסימה עם העיניים "המאופרות" ננטשה אצלנו בגיל 10 חודשים. ליקי הגיעה עם חוסר בטחון ופשוט התפתחה עם קצת עזרה מאתנו והפכה לחלק מהצוות.
ליקי עדינה וכובשת את לב כל אחד שמתוודע אליה.
ליקי היום משמשת לנו כצלע משלימה לבארי באבחונים ובשיקום כלבים.

ציקי

ציקי

ציקי שלנו הייתה אחת מיני גורים רבים שננטשו במהלך מלחמת לבנון השנייה בשנת 2006.
היא הגיעה אלינו בגיל חודש, יחד עם אחותה מיה. מיה אומצה ע"י הורי, שהתאהבו בה ממבט ראשון, ואני אימצתי את ציקי. גם ציקי בחודשיה הראשונים בעולם, הייתה מאוד חסרת ביטחון עם כלבים ואנשים. עם הזמן ועזרה מאתנו גדל גם הביטחון העצמי שלה אך בעוד גודלה הפיזי נשאר קטן, לביטחון שלה היום אין גבול, ולמרות שהיא רעשנית ועושה צרות לא קטנה, גם היא עוזרת לנו המון בעבודה עם הכלבים.

החתול שלג

שלג נמצא בגיל של שלושה חודשים ברחוב. שלג באופיו רגוע ושליו ואומן להתנהגות רגועה עם כלבים. היום שלג עובד עם כלבים אשר מגלים תוקפנות לחתולים.

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

B-Accessibility