04-9846624 | 050-7811386     

אילוף כלבים בקריות

לאהוב אותם עם כל הלב שמים דגש על לימוד הבעלים של הכלבים איך לבנות תקשורת בכל סיטואציה.
בסרטון שלפניכם הבעלים הם אלה שלימדו את לואי- לבוא בכל סיטואציה, דחיית סיפוקים, להביא דברים, להיזהר מכביש ועוד ועוד.

בסרטון שלפניכם (מימין) לואי מביא נקניקיה:

 

 

 

 

 

 

מזל טוב, אימצתם חבר חדש למשפחה. עם הזמן יהפוך הכלבלחלק בלתי נפרד ממנה, אשר ילווה את כל חברי המשפחה לאורך זמן רב, ממש כמו ילד נוסף. לאחר שאימצתם את הכלב, הענקתם לו או לה שם, קניתם אוכל, רצועה ואפילו משחקים וממתקים, הגיע שלב החינוך. זהו השלב הקשה ביותר לכל הדעות ובכדי לבצעו על הצד הטוב ביותר מומלץ לפנות אל אילוף כלבים בקריות, ממאלף מקצועי ובעל ניסיון רב.

אילוף כלבים מתבצע בשיטות רבות אך רק במרכז "לאהוב אותם עם כל הלב" האילוף הינו בשיטת גישה חיובית וללא כל שימוש בהפחדה, כפייה, כאב, תיקונים, קולר חנק, קולר דוקרנים, פחיות רעש, אקדחי מים, תיאוריית הדומיננטיות, כפי שהיה נהוג בעבר ופגע בכלבים. האילוף נעשה אך ורק מתוך אהבה והבנת הכלב וצרכיו. באמצעות שיטה ייחודית זו, מצליחים להגיע לרמות תקשורת גבוהות עם הכלב ונחסך ממנו כאב רב במהלך הדרך. הכלב לומד ומפנים מהן הפעולות ודרכי ההתנהגות הרצויות, ובעליו מאושר מהתוצאה.

על השיטה

שיטת הגישה החיובית עוסקת בתגמול הכלב על מעשים טובים ואינה יוצרת או מעודדת התנהגות אלימה או חסרת סובלנות מצד הכלב או בעליו. כמו כן, כאשר האילוף מתבצע בדרכים חיוביות, דרכי נועם, לא עולה רמת הסטרס בגופו של הכלב וכך מתאפשר לכלב לקלוט יותר את התרגולים השונים ולא להיכנס למצב של חרדה. מעבר לגישה החיובית, השיטה מאפשרת תקשורת הדדית בין הכלב לבעליו. בסופו של אילוף כלבים בקריות, הכלב לומד לבצע את הפעולות הרצויות מתוך הבנה ורצון ולא מתוך פחד או כניעה. הבנה זו של הכלב, בעצם מייצרת מערכת יחסים מושלמת בין הכלב לבעליו.

גם גורים יכולים

שיטת הגישה החיובית מתאימה גם לגורים ובעצם, מחנכת את הגורים כבר בהתחלה להתנהגות חיובית ורצויה. במרכז 'לאהוב אותם מכל הלב' של גל כתב, מתאימים תוכנית עבודה ייחודית המותאמת באופן אישי לכל גור כלבים, או כלב בוגר. מטרת התכנית הינהלהקנות התנהגות פרטנית המותאמת הן לכלב והן לבעליו. זאת, מצליח אילוף כלבים בצפון לעשות על ידי יחס אישי לטיב היחסים הקיימים בין הכלב לבעליו והכרה ביכולת האישית של כל אחד ואחד מהצדדים.

רוצים לחנך את כלבכם באהבה וללא כאב? מאמינים בגישה חיובית ולא בשיטות הפחדה? פנו אל 'לאהוב אותם עם כל הלב' במספר הטלפון: 04-9846624.

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility