04-9846624 | 050-7811386     

אילוף כלבים בטבעון, יקנעם ויישובי עמק יזרעאל

לאהוב אותם עם כל הלב שמים דגש על לימוד הבעלים של הכלבים איך לבנות תקשורת בכל סיטואציה.
בסרטון שלפניכם הבעלים הם אלה שלימדו את לואי- לבוא בכל סיטואציה, דחיית סיפוקים, להביא דברים, להיזהר מכביש ועוד ועוד.

בסרטון שלפניכם (מימין) לואי מביא נקניקיה:

 

 

 

אם גם אתם אימצתם חבר חדש למשפחה, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נסקור שיטה ייחודית ואוהבת עבור אילוף כלבים בטבעון, יקנעם כמו גם אילוף כלבים בנופית. קיימות שיטות אילוף רבות אשר בהן נעשה שימוש תדיר על ידי מרבית מאלפי הכלבים בארץ ובעולם. מרבית שיטות אלו כרוכות בהפחדה, ענישה, כפייה, תיקונים, שימוש בקולר חנק וקולר דוקרנים, אקדחי מים, קולרי חשמל ועוד. המכנה המשותף של כאב פיזי, פוגע בכלב גורם לחינוך שאינו מגיע מהבנה או רצון, אלא מתוך פחד. גל כתב, מקים מרכז "לאהוב אותם עם כל הלב" הינו חלוץ בתחום אילוף באמצעות גישה חיובית התורמת לחינוך הכלב בדרכים חיוביות וללא כאב.

גישה חיובית

כלבים לא נולדים עם ההבנה המידית של ההתנהגויות הרצויות על ידינו בחייהם המשותפים איתנו, הם אינם יודעים באופן טבעי מה נכון לעשות ומה אסור לעשות בחייהם איתנו. על כן, ובדומה לאופן בו צריך לחנך את ילדינו, יש לחנך את הכלב, באהבה וללא שימוש בכוח פיזי או הפחדה. באמצעות השיטה לגישה חיובית, הכלב יבחר בהתנהגות הרצויה וירכוש את ההבנה של רצונות בעליו. חשוב לדעת כי לפעמים, חלק בלתי נפרד מתהליך אילוף כלבים בטבעון או אילוף כלבים בנופית הוא טיפול בבעיות התנהגות שונות בכלבים.

שיטת הגישה החיובית עוסקת בתגמול על פעולות שהכלב בחר לעשות ועל כן אין כפיה על הכלבלביצוע פעולות. משמע, הכלב מאומן לבחור בעצמו לבצע את הפעולות הרצויות. חלק משמעותי בתהליךכולל עבודה על רמת תקשורת הדדית גבוהה בין הכלב לבעליו, ומכאן נובעתנכונותו  של הכלב לביצוע הפעולות הרצויות והנכונות של בעליו.

מתחילים מחדש

בניגוד לדעה הרווחת, ניתן לאלף ולחנך כמעט כל כלב ובכל גיל. האילוף אינו שמור רק לגורים או לכלבים אשר מעולם לא עברו אילוף. שיטת הגישה החיובית היא שיטה ייחודית שעובדת ומקנה רמת תקשורת ובטחון גבוהה ביותר לכלבים המתורגלים בה.

גל כתב מבצע פגישות אילוף במרכז 'לאהוב אותם מכל הלב' אשר ממוקם בכפר חסידים. כמו כן ובנוסף, מגיע גל כתב לפגישות בבית הלקוח. תהליך אילוף כלבים בטבעון או אילוף כלבים בנופית אינו מחייב הגעה אל המרכז באופן אינטנסיבי אשר מפריע לשגרת היום של הלקוח. האילוף מבטיח הצלחה מסחררת בתנאים אוהבים ונעימים הן לכלב והן לבעליו.

גם אם כלבכם אולף בעבר אך עדיין אינו מחונך, פנו אל המרכז "לאהוב אותם עם כל הלב" של גל כתב ולמדו על תהליך אילוף אוהב.

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility